Кожен абонент “ІТ ЛЮКС РАЙОН” може замовити виклик спеціаліста для діагностики роботи обладнання або для усунення несправності.

 

Діагностика — спеціаліст визначає, чи зв’язок з Інтернет не працює через несправність або неправильне налаштування програмного забезпечення, ОС (операційної системи) чи мережевого обладнання, що належить абоненту (мережева карта, комутатори, концентратори, маршрутизатори і т.д.). В разі несправності обладнання чи програмного забезпечення зі сторони провайдера — виклик абонентом не оплачується.

Вартість — 35 грн.

Усунення несправності — усунення фізичних пошкоджень абонентського закінчення мережі, яке знаходиться на території абонента (заміна коннектора, розетки, відновлення цілісності кабелю), налаштування програмного забезпечення, усунення помилок в налаштуваннях програмного забезпечення, або ОС.

Вартість — 100 грн за повні чи не повні 2 години.

Вартість робіт по встановленню/заміні мережевої картки — 100.00 грн

Вартість робіт по встановленню/заміні конекторів, патчкордів — 30.00 грн

Вартість робіт по встановленню/заміні мережевої розетки — 45.00 грн

Звертаємо увагу, що на виклику наші спеціалісти проводять роботи лише з налаштування обладнання, що пов’язане з роботою мережі Інтернет. Всі роботи по ремонту комп’ютерів та налаштуванню програмного забезпечення проводяться в офісі команії “ІТ ЛЮКС РАЙОН” в с.Верхня Калуського району.