Послуга «Static IP»
При підключенні до мережі Інтернет кожний абонент “ІТ ЛЮКС РАЙОН” получає унікальний IP-адрес. він позволяю ідентифікувати абонента в мережі, що являється необхідною умовою для обміну інформацією. При підключенні до “ІТ ЛЮКС РАЙОН” кожному абоненту надається динамічний IP-адрес, який міняється при кожному підключенні.
Для своїх абонентів “ІТ ЛЮКС РАЙОН” пропонує додаткову послугу – «Static IP». Статичний IP-адрес дає можливість організувати віддалений доступ до пристрою користувача, іграти в онлайн ігри, використовувати ресурси з обмеженим доступом, де потрібна ідентифікація абонента по IP-адресу.Статичний IP-адрес закріплюється за абонентом і залишається постійним при кожному інтернет підключенні.
Послуга «Static IP» доступна для абонентів всіх тарифних планів. Оплата за користування послугою нараховується абоненту щомісячно разом з абонплатою за інтернет і становить 30 грн в місяць.

Послуга “В кредит”
Піклуючись про комфорт своїх абонентів, “ІТ ЛЮКС РАЙОН” пропонує послугу доступу до мережі інтернет “В кредит”. Послуга створена дле безперервного доступу до мережі, навіть тоді коли на балансі абонента закінчились кошти або немає можливості для поповнення.
Вартість послуги:
1. Безкоштовно – при внесенні абонтплати в поточному місяці.
2. При внесенні абонплати в наступному місяці, абонент оплачує повну абонентську плату і додатково вартість абонтплати за попередній місяць в якому скористався послугою “В кредит”.
Для того щоб скористатись послугою ” В кредит” в особистому кабінеті напистніть кнопку ” Встановити кредит”

Безымянный5